fbpx
Skip to content Skip to footer

İADE POLİTİKASI

Hizmet İade Politikası

Giriş

ShipQuickExpress Lojistik ve Ara Depo Hizmetleri olarak, sunduğumuz hizmetlerden tam memnuniyet duymanızı hedefliyoruz. Ancak, hizmetlerimizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, durumu çözmek için elimizden geleni yapacağımıza güvenebilirsiniz.

TÜM SATIŞLAR NİHAİDİR

Sipariş iptallerine, iadelere veya değişimlere izin vermiyoruz. Sipariş vermeden önce, lütfen seçtiğiniz ürünün, düşündüğünüz pazar yerlerinde yeniden satışa uygun olup olmadığını kontrol ediniz.

Sipariş verdiğinizde, siparişinizin siparişinizde listelenen tüm ürün ve hizmetleri satın alma teklifini oluşturduğunu kabul etmiş olursunuz.

Shipquick Wholesale bağımsız bir şekilde faaliyet gösterir ve Amazon ya da Amazon Hizmet Merkezleri ile doğrudan bir iş ilişkisi bulunmamaktadır.

Ürünlerimizi istediğiniz konuma satıp göndermekten memnuniyet duyarız; ancak, bu ürünlerin Amazon ya da diğer pazar yerlerinde satılmasından kaynaklanan sonraki satışlar veya sorunlar tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Amazon ile ilgili sorunlar veya marka ile ilgili sorunlar için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Ayrıca, Amazon’da satışı, Amazon Lojistik’e gönderilmesi ve/veya diğer pazar yerlerinde satışı kısıtlanan herhangi bir ürün için sorumluluk kabul etmiyoruz.

Herhangi bir hatayı düzeltme, herhangi bir siparişi veya siparişin bir kısmını reddetme veya iptal etme hakkımızı saklı tutarız. Siparişin reddedilmesi veya iptal edilmesi durumunda, sizinle önceden iletişime geçeceğiz.

– E-posta: info@shipquickexpress.com
– Çalışma Saatleri: Pazartesi – Cuma, 09:00 – 18:00

Son Söz

Siparişleriniz için teşekkür eder, işlerinizde başarılar dileriz.

ShipQuickExpress olarak, hizmetlerimizle ilgili her türlü geri bildiriminiz bizim için değerlidir.